Semantic Views (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: List
lv: Saraksts

en: None
lv: Nav

en: Views
lv: Skati

en: Fields
lv: Lauki

en: List type
lv: Saraksta veids

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Ordered list
lv: Sakārtots saraksts

en: Unordered list
lv: Nesakārtots saraksts

en: Element
lv: Elements

en: Row
lv: Rinda

en: Displays rows one after another.
lv: Attēlo rindas vienu pēc otras.

en: Displays the fields with an optional template.
lv: Attēlo laukus ar izvēles veidni.
