Semantic Views (7.x-1.0-rc2) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: List
fi: Lista

en: None
fi: Ei mitään

en: Views
fi: Näkymät

en: Fields
fi: Kentät

en: List type
fi: Listan tyyppi

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: Ordered list
fi: Järjestetty lista

en: Unordered list
fi: Järjestämätön lista

en: Element
fi: Elementti

en: Row
fi: Rivi

en: Displays rows one after another.
fi: Näyttää rivit toistensa jälkeen.

en: Displays the fields with an optional template.
fi: Näyttää kentät valinnallisella templatella.
