Semantic Views (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: List
cy: Rhestr

en: None
cy: Dim

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Fields
cy: Meysydd

en: List type
cy: Rhestru y math

en: Ordered list
cy: Rhestr mewn trefn

en: Unordered list
cy: Rhestr ddim mewn trefn

en: Displays rows one after another.
cy: Yn dangos rhesi un ar ôl y llall.

en: Displays the fields with an optional template.
cy: Yn dangos y meysydd gyda phatrymlun dewisol.
