Semantic Views (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: List
is: Listi

en: None
is: Engin

en: Views
is: Gagnasýn

en: Fields
is: Svæði

en: Ordered list
is: Raðaður listi

en: Unordered list
is: Óraðaður listi

en: Displays rows one after another.
is: Birta raðir hverja á eftir annarri
