Semantic Views (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Ordered list
kn: ಅನುಕ್ರಮಿತ ಪಟ್ಟಿ

en: Unordered list
kn: ಕ್ರಮವಾಗಿಲ್ಲದ ಪಟ್ಟಿ

en: Element
kn: ಘಟಕ

en: Definition list
kn: ವಿವರಣೆಯ ಪಟ್ಟಿ
