Semantic Views (7.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: List
pt: Lista

en: None
pt: Nenhum

en: Fields
pt: Campos

en: List type
pt: Tipo de lista

en: Replacement patterns
pt: Padrões de substituição

en: Ordered list
pt: Lista ordenada

en: Unordered list
pt: Lista não-ordenada

en: Element
pt: Elemento

en: Row
pt: Linha

en: Displays rows one after another.
pt: Exibe uma linha após a outra.

en: Displays the fields with an optional template.
pt: Mostra os campos com um template opcional.
