Semantria Integration (7.x-1.0-rc1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Submit
am: አስገባ

en: Type
am: ዓይነት

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Themes
am: ገጽታዎች
