Semantria Integration (7.x-1.0-rc1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Themes
dz: བརྗོད་དོན་ཚུ་
