Semantria Integration (7.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Submit
et: Sisesta

en: Type
et: Liik

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Label
et: Nimetus

en: Score
et: Tulemus

en: Themes
et: Teemad

en: Entities
et: Olemid
