Semantria Integration (7.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Submit
eu: Bidali

en: Type
eu: Mota

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Label
eu: Etiketa

en: Score
eu: Puntuazioa

en: Themes
eu: Temak
