Semantria Integration (7.x-1.0-rc1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Submit
is: Lat inn

en: Type
is: Slag

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Themes
is: Tema
