Semantria Integration (7.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Title
gl: Título

en: Submit
gl: Enviar

en: Type
gl: Tipo

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Label
gl: Etiqueta

en: Score
gl: Puntuación

en: Themes
gl: Temas

en: Entities
gl: Entidades
