Semantria Integration (7.x-1.0-rc1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Label
gu: શિર્ષક
