Semantria Integration (7.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Submit
hu: Beküldés

en: Type
hu: Típus

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Label
hu: Címke

en: Score
hu: Eredmény

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Themes
hu: Sminkek

en: Debug mode
hu: Hibakereső mód

en: Entities
hu: Entitások
