Semantria Integration (7.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Submit
it: Invia

en: Type
it: Tipo

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Label
it: Etichetta

en: Score
it: Punteggio

en: Themes
it: Temi

en: Entities
it: Entità
