Semantria Integration (7.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Submit
ja: 送信

en: Type
ja: タイプ

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Label
ja: ラベル

en: Score
ja: 得点

en: Themes
ja: テーマ

en: Debug mode
ja: デバッグモード

en: Entities
ja: エンティティ
