Semantria Integration (7.x-1.0-rc1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Submit
kk: Жіберу

en: Type
kk: Тип

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Label
kk: Атауы

en: Themes
kk: Темалар
