Semantria Integration (7.x-1.0-rc1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Score
kn: ಅಂಕ

en: Themes
kn: ಥೀಮುಗಳು
