Semantria Integration (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Submit
lt: Siųsti

en: Type
lt: Tipas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Label
lt: Etiketė

en: API Key
lt: API raktas

en: Themes
lt: Temos
