Semantria Integration (7.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Type
lv: Veids

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Label
lv: Etiķete

en: Score
lv: Iegūtie punkti

en: Themes
lv: Tēmas

en: Debug mode
lv: Atkļūdošanas režīms
