Semantria Integration (7.x-1.0-rc1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Type
ne: प्रकार

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Label
ne: लेबल

en: Themes
ne: आवरणहरू
