Semantria Integration (7.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Submit
nl: Indienen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Themes
nl: Thema's

en: Debug mode
nl: Debug modus

en: Entities
nl: Entiteiten
