Semantria Integration (7.x-1.0-rc1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Submit
ps: ولیګه

en: Type
ps: بڼه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Themes
ps: ویینې
