Semantria Integration (7.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Submit
ru: Отправить

en: Type
ru: Тип

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Label
ru: Метка

en: Score
ru: Результат

en: API Key
ru: Ключ API

en: Themes
ru: Темы оформления

en: Debug mode
ru: Режим отладки

en: Entities
ru: Сущности
