Semantria Integration (7.x-1.0-rc1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Submit
sq: Dërgo

en: Type
sq: Lloji

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Themes
sq: Temat
