Semantria Integration (7.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Submit
sv: Skicka

en: Type
sv: Typ

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Label
sv: Etikett

en: Score
sv: Poäng

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Themes
sv: Teman

en: Entities
sv: Objekt
