Semantria Integration (7.x-1.0-rc1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Type
te: రకం

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Label
te: లేబుల్

en: Themes
te: అలంకారాలు
