Semantria Integration (7.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Submit
tr: Gönder

en: Type
tr: Tip

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Label
tr: Etiket

en: Score
tr: Puan

en: Themes
tr: Temalar

en: Debug mode
tr: Hata ayıklama (debug) kipi

en: Entities
tr: Nesneler (entity)
