Semantria Integration (7.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Submit
uk: Надіслати

en: Type
uk: Тип

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Label
uk: Мітка

en: Score
uk: Вага

en: Themes
uk: Теми

en: Debug mode
uk: Режим зневадження

en: Entities
uk: Сутності
