Semantria Integration (7.x-1.0-rc2) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Submit
ar: إضافة

en: Type
ar: النوع

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Label
ar: التسمية

en: Score
ar: الدرجة

en: Topics
ar: المناقشات

en: Themes
ar: الحلل

en: Entities
ar: الكيانات
