Semantria Integration (7.x-1.0-rc2) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Submit
be: Захаваць

en: Type
be: Тып

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Label
be: Подпіс

en: Score
be: Адзнака

en: API Key
be: Ключ API

en: Topics
be: Тэмы

en: Themes
be: Тэмы
