Semantria Integration (7.x-1.0-rc2) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Submit
bg: Запис

en: Type
bg: Тип

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Categories
bg: Категории

en: Label
bg: Заглавие

en: Topics
bg: Теми

en: Themes
bg: Теми
