Semantria Integration (7.x-1.0-rc2) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Type
bo: རིགས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Score
bo: སྐར་གྲངས

en: Topics
bo: གླེང་གཞི

en: Themes
bo: བརྗོད་གཞི
