Semantria Integration (7.x-1.0-rc2) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Type
bs: Tip

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Categories
bs: Kategorije

en: Label
bs: Oznaka

en: Topics
bs: Teme

en: Themes
bs: Teme
