Semantria Integration (7.x-1.0-rc2) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Submit
ca: Envia

en: Type
ca: Tipus

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Label
ca: Etiqueta

en: Score
ca: Puntuació

en: Topics
ca: Temes

en: Themes
ca: Temes

en: Entities
ca: Entitats
