Semantria Integration (7.x-1.0-rc2) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Title
de: Titel

en: Submit
de: Absenden

en: Type
de: Typ

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Categories
de: Kategorien

en: Label
de: Beschriftung

en: Score
de: Punktzahl

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: Topics
de: Themen

en: Debug mode
de: Debug-Modus

en: Entities
de: Entitäten

en: Default Configuration
de: Standardkonfiguration

en: None found.
de: Nichts gefunden.
