Semantria Integration (7.x-1.0-rc2) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Type
eo: Tipo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Topics
eo: Temoj

en: Themes
eo: Haŭtoj
