Semantria Integration (7.x-1.0-rc2) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Submit
fr: Soumettre

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Categories
fr: Catégories

en: Label
fr: Libellé

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Topics
fr: Sujets

en: Themes
fr: Thèmes

en: Debug mode
fr: Mode debug

en: Entities
fr: Entités
