Semantria Integration (7.x-1.0-rc2) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Submit
he: שלח

en: Type
he: סוג

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Categories
he: קטגוריות

en: Label
he: תווית

en: Score
he: ניקוד

en: Topics
he: נושאים

en: Themes
he: עיצובים

en: Debug mode
he: מצב איתור באגים

en: Entities
he: ישויות
