Semantria Integration (7.x-1.0-rc2) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Title
id: Judul

en: Submit
id: Kirim

en: Type
id: Jenis

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Categories
id: Kategori

en: Score
id: Skor

en: Topics
id: Topik-topik

en: Themes
id: Tema

en: Entities
id: Entitas
