Semantria Integration (7.x-1.0-rc2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Title
is: Titill

en: Submit
is: Vista

en: Type
is: Gerð

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Categories
is: Flokkar

en: Label
is: Merking

en: API Key
is: API Lykill

en: Topics
is: Umræða

en: Document Status
is: Staða skjals
