Semantria Integration (7.x-1.0-rc2) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Type
ka: ტიპი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Label
ka: სათაური

en: Score
ka: ქულა

en: Themes
ka: თემები
