Semantria Integration (7.x-1.0-rc2) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Type
ml: തരം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Categories
ml: വിഭാഗങ്ങൾ

en: Label
ml: അടയാളം
