Semantria Integration (7.x-1.0-rc2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Type
mn: Төрөл

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Themes
mn: Сайтын дизайнууд
