Semantria Integration (7.x-1.0-rc2) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Type
mr: प्रकार

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Topics
mr: विषय
