Semantria Integration (7.x-1.0-rc2) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Submit
nn: Legg inn

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Label
nn: Etikett

en: Topics
nn: Emner

en: Themes
nn: Utsjånadsmal
