Semantria Integration (7.x-1.0-rc2) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Submit
oc: Sometre

en: Type
oc: Tipe

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Categories
oc: Categorias

en: Label
oc: Etiqueta

en: Score
oc: Marca

en: Topics
oc: Subjèctes

en: Themes
oc: Tèmas

en: Debug mode
oc: Mòde debug

en: Entities
oc: Entitats
