Semantria Integration (7.x-1.0-rc2) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Type
os: Тип

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Categories
os: Категоритæ

en: Label
os: Нысан
