Semantria Integration (7.x-1.0-rc2) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Title
pt: Título

en: Submit
pt: Enviar

en: Type
pt: Tipo

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Categories
pt: Categorias

en: Label
pt: Etiqueta

en: Score
pt: Pontuação

en: API Key
pt: Chave API

en: Topics
pt: Tópicos

en: Themes
pt: Temas

en: Entities
pt: Entidades
