Semantria Integration (7.x-1.0-rc2) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Type
sr: Tип

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Categories
sr: Категорије

en: Label
sr: Ознака

en: Entities
sr: Ентитети
